Broušení parket nejen v Praze a okolí

ukázka broušení parket

V případě, že si přejete zrenovovat vaši parketovou podlahu a jste z Prahy a okolí, neváhejte se obrátit na naši firmu. Naši pracovníci mají dlouholetou praxi v oboru a jsou pravidelně odborně školeni. Postarají se o kompletní broušení parketů, čímž parkety zbaví zažloutnutí odstínu barvy a laku a také rýh, škrábanců, nerovnosti podlahy či případného vosku, špíny a skvrn.

Pracujeme s kvalitními a profesionálními brousícími stroji, které jsou vybaveny vakem na prach, který chrání obydlí i zdraví pracovníků, a zajistí rovnoměrné vybroušení celé podlahové plochy. Při broušení odstraníme vrchní vrstvu parketové podlahy, která bývá poškozena dlouhodobým používáním.

Postup práce

V případě, že je podlaha v některých místech nenávratně poškozena, tak před samotným broušením probíhá vyměna poškozených parket za nové. Až poté následuje broušení, které celou podlahu sjednotí. Díky následnému lakování nebo voskování krásně vynikne kresba dřeva. Na úplný závěr parketovou podlahu olištujeme.

Renovace a broušení parket

V případě renovace parket následuje broušení až po výměně poškozených částí parketové podlahy. Kdy je poškozená část vytrhána a poté následuje pokládka parket. Dále následuje broušení parket a lakování velmi účinnými a kvalitními, zdravotně nezávadnými laky a vosky. Pokud se svěříte do našich rukou, můžete si být jistí, že pracujete s odborníky a že vaše podlaha dostane tu nejlepší péči, kterou si bezesporu zaslouží. Nezapomínejte, že kvalitní parkety dokáží dozdobit  celý interiér a začněte pěkně od podlahy!