Prodej kvalitních parket

parketová podlaha v Praze

Nabízíme ke koupi kvalitní parkety. Při větším odběru a platbě na účet je možná sleva.

Nabízíme parkety ze dřeva ( jasanového, dubového, akátového) v růžných rozměrech ve čtyřech jakostech, dále parkety mix dub, jasan, akát, jasan ve čtyřech jakostech. Dále buk, habr a dub červený, také jasan a dub červený opět ve čtyřech jakostech. Nebo si můžete vybrat pouze dubové parkety. Kompletní nabídku a více informací naleznete zde.

Parkety na prodej

Parkety se opět hlásí ke slovu, nechte je promluvit! Věříme, že s parketami nebudete zklamáni. Můžete od nás zakoupit spoustu parketů z různých dřevin. Chůze po parketové podlaze je velmi příjemná. Navíc se velmi dobře udržuje, velmi dobře uchovává teplo a komfort. Také váš interiér dokáže opravdu velmi obohatit a vykouzlit zcela jiný prostor. Parketové podlahy jsou věčné, velmi odolné proti opotřebení, škrábancům i škůdcům nebo hnilobě a trouchnivění. Jsou vyráběny z exkluzivních materiálů a tvrdých dřevin, které se chlubí dlouhou životností. 

Navíc vám my můžeme pomoci i s pokládkou nových parket, či renovovat staré parketové podlahy.  Dále přichází na řadu broušení parket, lakování a tmelení. S tím vším máme mnohaleté a bohaté zkušenosti.  Také budete jistě spokojeni, jako mnozí naši zákazníci.