O naší firmě A+Parket - pokládka a renovace parket

Naše firma vznikla v roce 1996. Tehdy byla konkurence nízká a poptávka po masivních podlahovinách velká. Po nástupu krize se poptávka zmenšila a po krizi vzniklo mnoho firem, které se soustředily také na parkety a další podlahoviny z masivního dřeva. Bohužel spousta z nich snižovala cenu na úkor kvality práce i použitého materiálu. Zákazníci často zjistili, že cca po dvou letech nezbyl na parketách téměř žádný lak. Pozorujeme to zejména v posledních třech letech, kdy se na nás obrací spousta zákazníků s prosbou, abychom jim dali podlahu zpět do hezkého a funkčního stavu, jako to měli na začátku.

Patříme mezi známé a velmi vyhledávané firmy, které se specializují na dřevěné podlahy. Jsme schopni renovovat podlahu, která je v horším stavu – používáme broušení, tmelení, lakování a olejování, a zaměřujeme se samozřejmě také na pokládku parket, dřevěných a plovoucích podlah.

Dokážeme si poradit i s extrémně namáhanou podlahou, např. v tanečních sálech, výstavních síních či v galeriích atd. Základem je speciální povrchová úprava pomocí laků s dlouhou životností, které jsou prověřeny několika lety v plné zátěži.  Pokud máte starší parkety a objevují se na nich nerovnosti a další chyby, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

parketová podlaha v interiéru
renovované parkety

V naší nabídce nechybí ani opravy a výměna poškozených parket za nové. Práce provádíme zejména v Praze a Středočeském kraji, ale přijedeme do jakéhokoliv města či obce v České republice.

Klademe důraz na vysokou kvalitu při nízké ceně prací a rychlost provedení zakázky. Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni, mají dlouholetou praxi v oboru a svou práci mají i jako koníček. Svou práci provádějí precizně do všech detailů a dbají na vysokou kvalitu odvedené práce. Na prvním místě máme vždy osobní přístup ke každému zákazníkovi. Podle možností návštěvníka můžeme celou zakázku – položení parket i jejich renovace – projednat buď osobně na místě, kde se bude zakázka realizovat, ale jsme ochotni se domluvit i telefonicky nebo přes internet. Při každé zakázce po zaměření odhadneme cenu, která se již nebude navyšovat.  Máte tedy záruku, že nezaplatíte víc, než je dohodnuto.